Sinan

Sinan

2015-02-28

Hamileliğimin müjdesini bize Dr. Fatih Esen verdi. Ona gittiğimizde bebeğimiz karnımda daha 5 haftalıktı ve bu benim ilk hamileliğimdi. Dolayısıyla kafamda bir çok soru işareti vardı. Acaba bir sıkıntı yaşayacak mıyım? Normal doğum yapabilecek miyim? Bebeğime bir şey olacak mı? soruları sürekli kafamı kurcalıyordu.

Tüm endişelerime sabırla beni rahatlatacak yanıtlar verdi sağ olsun. Aynı zamanda kendimle ilgili de endişelerim vardı. Çünkü hamilelik, şımarılan, kocayı gece vakti yataktan çıkartıp erik bulmaya gönderten bir dönem değil sadece. Hamilelik ilerledikçe artık bacakların taşımakta zorlandığı bir göbek, şiş ayaklar, uykusuz geceler, ayakkabının bağcığını yardımsız bağlayamama gibi durumlara da sebep oluyor ve her şeyin geçeceğini size en iyi doktorunuz anlatıyor.

Bebeğimiz, Dr. Fatih Esen’in işindeki uzmanlığı sayesinde huzurla açtı gözlerini dünyaya.

Hamileliğim boyunca sorduğum her soruya bilgelikle ve sıkılmadan cevap veren, endişelerimi gideren, normal doğum yapma isteğimi destekleyen, hoş sohbeti ve entelektüel birikimiyle kontrolleri şenlendiren kıymetli doktorumuza ben, eşim ve oğlumuz ne kadar teşekkür etsek azdır.

Feride E.
<
Footer 1
Footer 1
Footer 1
Footer 1
Footer 1
YUKARI